Úvod » OBJEDNAT ZDE » Seminář MATRIX VĚDOMÉ BYTÍ


        

Seminář MATRIX VĚDOMÉ BYTÍ

Termín konání 13.10.- 14.10.2018

img

 

Číslo produktu: Mat-12
termín konání: 13.10.- 14.10.2018
místo konání: Hradec Králové, ČR
naše cena:
4 900,00 Kč (205,38 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Dovoluji si Vám představit náš dvoudenní seminář MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ, který je mým základním seminářem a během kterého obdržíte informace o VŠECH postupech kvantové terapie Matrix Energie. Tedy naučíte se jak si otevírat své kvantové pole, jak ho otevírat jiným, jak využívat jeho sílu k okamžitému sebeléčení a jak postupovat při zadávání svých záměrů do kvantového pole, ze kterého se jejich naplnění následně manifestuje v naší 3D realitě. Metoda "dvou bodů", "práce s archetypy", využívání principu "paralelních světů", přímá komunikace s kvantovým polem prostřednictvím "kvantových modulů", instalace a aktivace "21 transformačních frekvencí", to vše se stane nástrojem, se kterým budete po ukončení tohoto jediného dne schopni pracovat a využívat ve své praxi. Stejně tak se naučíte jak budete moci pracovat s Vašimi blízkými, či později i klienty na dálku a v praxi tak využít princip "bez času" a "bez prostoru", který se právě "za zrcadlem" nachází.
Druhá, nedělní část víkendového semináře, nás provede velmi praktickými cvičeními, při kterých využijeme sílu, se kterou jsme začali pracovat v den první.

Nejen že si ozřejmíme , jak se naučit v kvantovém poli reálně pohybovat, ale vysvětlíme si a prakticky ukážeme, jak tyto možnosti můžeme využít v našich osobních i profesních životech. Uvidíme, že nejen člověk , ale COKOLI má své vlastní kvantové rozhraní, se kterým můžeme pracovat a programovat jej v souladu s našimi přáními a základními principy Vesmíru . Během dne si ukážeme, že telepatie a  astrální cestování nejsou ničím tajemným a těžko přístupným pro pár vyvolených jedinců, ale že jimi od pradávna všichni disponujeme. Možnosti nahrání záměrů do předmětů s sebou přináší další nekonečné možnosti jejich využití, o kterých se popovídáme a opět se jejich prakticky naučíme používat. Víte, co dokážeme obyčejným " vědomým " rozhovorem ?
Uvidíte doslova zázraky a že se Vám začne stávat, že lidé, se kterými budete "pouze" mluvit, začnou procházet silnými transformačními změnami a že Váš vědomý rozhovor je přivede k fyzickému "vyléčení". Toto a ještě mnohem více bude předmětem druhého dne, který je součástí dvoudenního semináře MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ.
Seminář povede a během obou dnů s Vámi osobně bude pracovat odborník metody Matrix Energie a její lektor Kristián Beňo. Během prvního i druhého dne bude s každým účastníkem pracovat samostatně a každý osobně projde procesem "otevření" pole přímo jím, proto je účast na těchto seminářích limitována počtem účastníků, se kterými je možné celý proces absolvovat v komfortu a tak, aby byl prostor pro takovou osobní práci. Žádné teoretizování, ale osobní dotek považuje lektor při této práci za velmi důležitý a proto je jeho seminář koncipován tak, aby k němu vždy přišlo. Velmi se na Vás všechny těšíme a věříme, že síla a možnosti "světa za zrcadlem" se stanou součástí životů, co největšího počtu lidí.
Cena dvoudenního semináře je 4.900, - KČ.

Zahájení v sobotu 13.10.2018 v 10,00 hodin

Časový harmonogram:
sobota 13.10.2018     10,00 hod - 13,00 hod, 14,00 hod - 17,30 hod
neděle 14.10.2018     10,00 hod - 13,00 hod, 14,00 hod - 17,30 hod

Seminář se koná na adrese: penzion Nad Oborou č.5, 503 41 Hradec Králové, ČR
a nachází se v klidném prostředí na okraji Hradce Králového.

Poloha pro Vaší navigaci je:
GPS: 50°13´47.08"N, 15°50´6.81"E

Adresa:
Penzion Nad Oborou
Nad Oborou č.5
50341 Hradec Králové
Česká republika

Mobil: +420 733 151 481
www.penzion-nad-oborou.cz

http://www.mapy.cz/s/h2WJ

MGY2O