» Top management

Využití pro pracovníky TOP managementu.

Stejně jako u sportovců i od manažerů ve vrcholných manažerských pozicích se očekává, že budou denně podávat špičkové výkony. Tedy, že svými efektivními a správně načasovanými rozhodnutími budou skutečnými pilíři své společnosti.

Jejich odpovědnost za rozhodnutí, na kterých stojí i padá obchodní úspěch jakékoliv firmy, na nich vytváří tlak, kterému musí při výkonu svého povolání denně čelit. Přesčasy, práce o víkendech, časté služební cesty jsou zase příčinou rodinných neshod, jejichž dopad se opět promítne na psychice každého jakkoli odolného člověka.

Z tohoto důvodu je velmi nutné, aby se každý takový pracovník udržoval v dobré fyzické i mentální kondici. Metoda práce s kvantovým polem je výborným nástrojem, jak se k tomu jednoduše dopracovat bez zbytečného časového omezení. Stačí pár minut na to, aby se klient dostal do své duševní pohody, bez nutnosti pravidelných návštěv u klinického specialisty.

Zkušený odborník na práci s kvantovým polem může během jedné hodiny pomoci najít mentální rovnováhu dvěma i třem klientům, aniž opustili své pracoviště. Jedinou podmínkou je osobní setkání s terapeutem, které může proběhnout kdekoliv, kde se dá zajistit ticho a soukromí. Aplikováním jednoduchých technik práce s kvantovým polem, tak můžeme nahradit desítky hodin strávených na psychologických sezeních.

VĚDOMÝ OBCHODNÍK

Vycházeje z praktických zkušeností lektora Kristiána Beňa, ze seminářů, které připravoval na objednávku korporátních klientů na Slovensku, si dovolujeme v Čechách nabídnout unikátní projekt všem, kteří působí také v oblasti obchodu a služeb. Tedy jednoduše tam, kde je Vaším úkolem prodávat jakýkoliv produkt. Využití našich kvantových schopností v obchodní praxi, z Vás dokáže udělat nadprůměrného obchodníka a prodejce. Ať už jde o velkoobchodní či maloobchodní činnost spojenou s prodejem rychle obrátkového zboží, případně o nabídku služeb, telemarketing, nebo práci makléře, při dodržení námi vypracovaných postupů " vědomého obchodníka", dokážete svou práci dostat na úroveň, která z Vás "vytvoří " vysoce nadprůměrného a velmi úspěšného " businessmana ".
Obecně využívané obchodní praktiky "potvrzování", potřeba asertivního chování, správná non - verbální komunikace, to vše neztrácí na své aktuálnosti a když je už ovládáte, nemusíte na ně zcela zanevřít. Toto vše ale dávno zná i Vaše přímá či nepřímá konkurence a odlišným bodem mezi Vámi a ostatními se může stát právě vaše "VĚDOMÍ " a správná práce s ním. Nabízíme Vám možnost získat ten X - FAKTOR, který Vás oddělí od ostatních a pomůže Vám zcela naplnit a splnit mimo jiné vaše obchodní cíle.
V průběhu prvního dne semináře se naučíte používat sílu Vašeho kvantového pole v každodenním životě a proto  se tento den bude plně nést v duchu našeho semináře "SVĚT ZA ZRCADLEM".
Druhý den Vám představíme, jak tyto své "nově" nabyté schopnosti přenesete mimo jiné také do Vaší obchodní činnosti a stanete se tak nejen výjimečným, ale hlavně "VĚDOMÝM OBCHODNÍKEM". Během dvou dnů z Vás společně "vytvoříme" ne stroj na prodej, ale člověka, který bude spolu se svým produktem lidem přinášet i stav pohody a štěstí. Proto nám bude ctí přivítat na tomto semináři i ty z Vás, kteří svou práci považujete za své poslání a vidíte za svým zákazníkům nejen "kupujícího", ale i skutečného člověka. Prostě všechno, co jste se dosud o správně vedeném obchodním aktu naučili, přeneseme do nové kvantové roviny a svět obchodu se stane místem Vašich splněných snů a vizí.
Cena celého víkendového semináře je 3500,-Kč /osobu a pro účast na něj je nutná registrace prostřednictvím objednávky v e-shopu. Seminář bude veden Kristiánem Beněm, autorem této metody a lektorem Matrix Energie Slovensko. Těšíme se na nové výzvy a možnosti, které spolu dáme ve Vašich životech do pohybu. Budeme se těšit na jedinečné setkání s Vámi a úžasnou atmosféru při práci v kvantovém poli.


Pro více informací a případný zájem ukázky práce nás neváhejte kontaktovat.

YWI3Nzh